טיפים לאיך להיראות גבוהים

איך להיראות יותר גבוה עם רפידות גובההרבה אנשים מחפשים טיפים לאיך להיראות יותר גבוהים, הפתרון שכי טוב, הוא רפידות גובה, אבל עוד נחזור לפתרון המופלא הזה בסוף המאמר, בנתיים אני רוצה להציג לכם עוד כמה טיפים חוץ משימוש ברפידות גובה אשר יגרמו לכם ליהראות יותר גבוהים.

  • התלבשו בצבעים כהים - הרבה אנשים אומרים כיום "תלבש חולצה שחורה, זה מרזה"… זה לא מדוייק, צבעים טבעים וכהים הם לא מרזים אלא מותחים, הם גורמים לך להיראות יותר גבוה ולכן נוצרת האשליה שרזית, אז אם אתם רוצים להיראות גבוהים יותר תלבשו ז''אקט שחור או משהו בסגנון.
  • צבע אחיד – אם כבר בחרתם שלא להתלבש רק בשחור אלא בא לכם גם לבן או אפור לפעמים ואתם עדיין רוצים להיראות יותר גבוהים תשתדלו שהצבע של הלבוש שלכם יהיה אחיד, מהרגלים ועד הראש צבע אחיד ולא שבור(חולצה לבנה ומכנס כחול), זה כמו כן נותן אשליה של גובה.
  • שער קצר – בהתחלה קשה לקלוט שדווקא שער קצר יגרום לך להיראות יותר גבוה, אבל כאשר יש לך שער ארוך שמסתיר את הצוואר זה גורם לאשליה שאתה נמוך יותר ממה שאתה בגלל הבלעות הצוואר, אם אתה רוצה להיראות יותר גבוה השתדל שהשיער שלך יהיה בצורה כזו שלא יגע בצוואר שלך.
  • החולצה שלך – תוכניס את החולצה למכנסים, טיפ זה מאד בעייתי משום שלא כל חולצה ניתן להכניס למכנסיים בלי שיחשוב שברחת מבית משוגעים בימים האלה, אבל אם יש את האפשרות תכניס את החולצה למכנסים, זה יגרום לך להיראות יותר גבוה.
  • רפידות גובה - רפידות גובה לא רק יגרמו לך להיראות יותר גבוה, אתם באמת תגבהו ב 3-4.5 ס"מ… זה פיתרון שהולך עם כל סוג של ליבוש, רפידות גובה הם נוחות לשימוש ואתם יכולים ללכת עם חולצה מחוץ למכנסים בזמן השימוש עם רפידות גובה.

אם אתם רוצים להיראות יותר רבוהים רפידות הגובה הם הפתרון המושלם, עוד לא המציאו משהו יותר טוב מזה….

קנה עכשיו רפידות גובה

בניית אתרים לעסקים קטנים