למה להיות גבוהים יותר

למה בכלל צריך להיראות יותר גבוהים ממה שאנחנו אם נולדנו קצת נמוכים יותר משאר האנשים, זו שאלה שנישאלת בלי סוף בקרב האנשים הנמוכים שחושבים על להשתמש ברפידות גובה בפעם הראשונה.

אנשים אומרים " אני לא רוצה לנעול רפידות גובה בשביל להיראות יותר גבוה, זה לא טבעי"… זה באמת לא טבעי, אבל בוא ואסביר לך למה כ"כ חשוב להיות קצת יותר גבוה בחברה של ימינו… וכל הנקודות שאני הולך לציין פה מוכחות מדעית (חוץ מהאחרונה).

יותר מתמיד החברה שבה אנו חיים נהיית תחרותית יותר ויותר משנה לשנה, וצריך לתת הרבה בשביל באמת להצליח ולא להיות "סתם עוד אחד"…

  • הידעת שגברים גבוהים יותר נמצאים מושכים יותר עיניי נשים רבות, זה לא שהם בוחרות בזה, זה פשוט עניין אבולוציוני, משום שגובה פעם העיד על תזונה טובה, בתקופה שבה עוד לא היו רפידות גובה בסביבה, מי שאכל הרבה היה יותר גבוה, ונשים רצו בתקופת האבן גברים שישיגו להם אוכל, ולכן גברים גבוהים הם מושכים יותר מגברים נמוכים… ורפידות גובה יכולות לעזור לך להיות יותר גבוה.
  • הידעת שאנשים גובהים מקבלים משכורת יותר גבוה, כן זה מוכח סטטיסטית, גברים גבוהים יותר מקבלים יותר כסף מהחברים שלהם באותה עבודה, בממוצא $1000 בשנה ע"פ מחקר שנערך בשוודיה… עם רפידות גובה תוכלו לעבוד על הבוס שלכם.
  • הידעת שאנשים גבוהים יותר נחשבים ליותר אמינים, זה חשוב במיוחד אם המקצוע שלכם דורש הנהגה ויכולת שיכנוע, גם פה רפידות גובה יכולות להוות פיתרון פשוט ונוח לבעית הגובה שלנו… ולשפר את יכולת השיכנוע שלנו.
  • אבל הסיבה שהכי מדברת להמונים, היא שאנו נועלים נעלים עם רפידות גובה, וניראים יותר גבוהים ב 3 ס"מ אנחנו פשוט מרגישים יותר בטוחים ובנוח בסביבה חדשה, שתמיד הסתכלה עלינו קצת שונה כי אנחנו לא בגובה של כולם.

ואלו הם הסיבות של למה בכלל להיות יותר גובהים ואיך רפידות גובה יכולות לעזור לנו.

בניית אתרים לעסקים קטנים