שאלות נפוצות

הנה שאלות נפוצות שאנשים שואלים בקשר לרפידות גובה:

מה הם בכלל רפידות גובה האלה?

רפידות גובה זה מוצר שמשווק בארץ ע"י חברה בשם govaplus, רפידות גובה הם כמו מדרסים שנכנסים לתוך הנעל בתור תוספת ובגלל הנפח שלהם הרפידות מהוות פלטפורמה מגביהה, באפשרותך לשלוט אם את\ה רוצה להיראות גבוה\ה ב3 ס"מ או ב 4.5 ס"מ.

איך קובעים אם הרפידות גובה יוסיפו לי 3 ס"מ או 4.5 ס"מ?

הרפידות גובה מגיעות מחולקות לשני חלקים, האחד הוא רפידת גובה של 3 ס"מ והשני הוא רפידת גובה של 1.5 ס"מ, ניתן להכניס לנעל רק את הרפידה של ה 3 ס"מ וכמו כן ניתן לשלב ולהכנסי את שני הרפידות ביחד וכך לקבל הגבהה של 4.5  ס"מ.

מה המחיר של הרפידת גובה הקטנה?

הרפידת גובה הקטנה מגיעה ללא תוספת תשלום בתוך החבילה של של הרפידות גובה ולא ניתן לקנות אותה בניפרד, וכמו שנאמר לא ניתן להישתמש בה לבד, רק בשילוב עם הרפידת גובה הגדולה של ה 3 ס"מ.

האם רפידות הגובה מתאימות לשימוש בכל נעל?

הרפידות גובה מתאימות רק לנעליים סגורות ולא ניתן להישתמש בהם עם סנדלים או נעליים פתוחות, מבחינת נעליים סגורות ניתן לשים אותם בכל נעל, ואפילו ניתן לעשות גיזור עדין בכדאי להתאים אותם לנעליים חריגות.

האם זה נוח ללכת עם רפידות גובה?

עקרונית הרפידות גובה הם מאד נוחות ובנויות להליכה ולפעילות יום יומית, הם ארטופדיות ויש אנשים שאפילו דיווחו על הקלה בכאבי גב עקב שימוש במוצר, רק כ 6% מהמשתמשים במוצר מדווחים על אי-נוחות בברכי לאחר שימוש ממושך.

האם הרפידות גובה ניראות לעיין בזמן השימוש?

עקרונית לא, הרפידות גובה נמצאות בתוך הנעל, הבעיה קיימת כאשר הולכים במכנס קצר ונועלים נעליים נמוכות ומשתמשים בתוספת של ה 4.5 ס"מ, אז ניתן להבחין שהרגל יוצאת מהנעל, אבל בתוספת של 3 ס"מ בלבד התופעה לא קיימת ברוב הנעליים בשוק ולכן ניתן לנעול את הרפידות עם מכנסיים קצרות.

האם אנשים שסובלים מבעיות ברכים וגב יכולים להשתמש ברפידות?

הרפידות גובה עוצבו בצורת שתאפשר נוחות ובריאות מיירבית ככל האפשר וכמו שנאמר חלק מהאנשים שסבלו מכאבי גב והשתמשו במוצר דיווחו על הקלה בכאבי הגב, הסיבה עדיין לא ידועה, ואין שום סיבה לא להשתמש ברפידות, אם בכל מקרה אתם מרגישים הרעה במצבכם הבריאותי יש להפסיק את השימוש ברפידות.

באיזה מידות מגיעות הרפידות?

הרפידות גובה זמינות בארץ במידות 43-35 ואם זו לא המידה שלכם צרו קשר עם החנות ותבדקו מה ניתן לעשות בעניין.

אני יכול למדוד את הרפידות גובה לפני שאני קונה?

כן, ניתן לעשות את זה בסניף של govaplus שממוקם ברחוב הכרמל 37 ת"א.

*לפרטים נוספים 0546-200470 או 0544-366392 או באימייל sales@govaplus.com

קנה עכשיו רפידות גובה

בניית אתרים לעסקים קטנים